LINK MARKETING IR VIENA NO STRAUJĀK AUGOŠAJĀM PILNA SERVISA REKLĀMAS AĢENTŪRĀM LATVIJĀ AR UZKRĀTU 7 GADU PIEREDZI NOZARĒ. IKDIENĀ SAVIEM KLIENTIEM PIEDĀVĀJAM RADOŠUS UN NETRADICIONĀLUS REKLĀMAS RISINĀJUMUS, NODROŠINOT TIEŠO SAIKNI STARP JŪSU PRODUKTU UN TĀ ESOŠAJIEM, KĀ ARĪ TOPOŠAJIEM PIRCĒJIEM.


MŪSU KOMANDA NOZARES PROFESIONĀĻU VADĪBĀ ZINA, KA LABA IDEJA IR TĀ, KAS IR PIELĀGOTA TIEŠI KLIENTA DARBĪBAS SPECIFIKAI UN IZVIRZĪTAJĀM PRASĪBĀM. TIKAI TAD ĪSTENOTAJĀM MĀRKETINGA AKTIVITĀTĒM IR POTENCIĀLS GŪT VISLIELĀKĀS SEKMES UN SNIEGT ILGLAICĪGU REZULTĀTU. IKVIENS KLIENTS IR ĪPAŠS, UN TIEŠI TĀDA IR MŪSU KOMANDAS ATTIEKSME - GAN PRET IZAICINĀJUMA DEVĒJIEM, GAN VEICAMAJIEM DARBIEM.


LINK MARKETING GALVENĀ PRIEKŠROCĪBA IR SPĒJA SASNIEGT UZŅĒMUMA MĒRĶAUDITORIJU TIEŠI UN AR OPTIMĀLIEM FINANŠU LĪDZEKĻIEM. DEGUSTĀCIJU ORGANIZĒŠANA, GRAFISKAIS DIZAINS UN MAKETĒŠANA, SOCIĀLO KONTU PĀRVALDĪBA IR TIKAI NELIELS KLĀSTS NO AKTIVITĀTĒM, KURAS LĪDZ ŠIM ESAM ĪSTENOJUŠI UN VARAM PIEDĀVĀT JUMS, LAI ARĪ KURĀ LATVIJAS VIETĀ BŪTU JŪSU PIRCĒJS.


AICINĀM IEPAZĪTIES AR MŪSU PAKALPOJUMU KLĀSTU UN JAU ĪSTENOTAJIEM PROJEKTIEM!

MĒS ESAM TIEŠĀ SAITE STARP JŪSU PRODUKTU UN PIRCĒJU


Copyrights © 2016, Link Marketing